SERVICE PRO 

SERVICE PRO to program stworzony z myślą o użytkownikach samochodów marki Volkswagen Samochody Użytkowe, którzy cenią sobie jakość oferowaną  przez Volkswagena.

VWU_SERVICE PRO_stopka

Dla użytkowników 3-letnich i starszych Volkswagenów.

Programem SERVICE PRO objęte są 3-letnie i starsze pojazdy marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Twój dostawczy Volkswagen wciąż będzie jak nowy, bo teraz części i serwis są na każdą kieszeń! Sprawdź ofertę programu i przekonaj się o tym sam.

 

Dla ceniących niezawodność

Szukasz fachowego i sprawdzonego serwisu, gdyż chcesz zapewnić pełną sprawność i niezawodne funkcjonowanie swojego auta? Skorzystaj z naszych usług, który gwarantuje najwyższą jakość z zachowaniem standardów producenta. Wiedza i doświadczenie Autoryzowanego Serwisu to gwarancja sprawności technicznej Twojego samochodu użytkowego marki Volkswagen oraz bezpieczeństwa i komfortu podróżowania.

 

Dla rozsądnych

Chcesz uniknąć nieproporcjonalnie wysokich kosztów naprawy w stosunku do wartości pojazdu? Program SERVICE PRO to rozwiązanie, które zapewni Twojemu dostawczemu Volkswagenowi pełną funkcjonalność w przystępnej cenie. W SERVICE PRO ceny za Oryginalne części Volkswagen®, części Economy Volkswagen oraz Oryginalne części na wymianę są dostosowane do wieku pojazdu, a ich montaż odbywa się po preferencyjnej stawce roboczogodziny.

 

Dla praktycznych

Aby skorzystać z programu SERVICE PRO wystarczy okazać kartę SERVICE PRO marki Volkswagen Samochody Użytkowe, który uczestniczy w programie. Udział w programie gwarantuje rabat na części oraz preferencyjną stawkę roboczogodziny. Jeżeli jeszcze nie posiadasz karty SERVICE PRO, poproś doradcę serwisu o jej wydanie.

 

Wiek Twojego samochodu
użytkowego Volkswagena
Wysokość rabatu
na części
3-4 lata 10%
5-6 lat 15%
Powyżej 7 lat 20%